طلاق توافقی مشهد

طلاق توافقی مشهد

طلاق توافقی مشهد


طلاق توافقی مشهد ، این نوع طلاق در سال های جدید در شهر مشهد رو به افزایش بوده است و متقضایان به دنبال اطلاع از شرایط، مدارک، هزینه، مشاوره و زمان طلاق توافقی در سال جدید ۹۹ هستند.

مشاوره و وکالت تخصصی طلاق توافقی مشهد

 

 طلاق توافقی

در طلاق توافقی زوجین، توانایی ادامه زندگی مشترک را نداشته و تصمیم به طلاق می‌گیرند. در این نوع طلاق، زن و مرد راضی به طلاق و جدایی بوده و قصد دارند تا رابطه‌شان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام برسانند.برای هرچه زودتر رسیدن به این هدف، طرفین می‌توانند در مورد کلیه مسائل مربوطه ازجمله حضانت فرزندان، مهریه، نفقه و… توافق کنند تا مشکلی در پروسه طلاق توافقی مشهد پیش نیاید. دادگاه به‌تمامی توافقات صورت گرفته توجه کرده و آن را در گواهی عدم امکان سازش که یکی از مهم‌ترین مدارک برای طلاق توافقی است، ذکر می‌کند.

طلاق توافقی به ۲ شکل است:

طلاق خلع : طلاقی که زن از شوهر کراهت داشته و مالی را به اندازه مهر یا کم تر یا بیشتر از آن به شوهر بدهد و شوهر در مقابل حاضر به طلاق همسرش شود از نظر بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد بیشتر طلاق های  توافقی از نوع است.

طلاق مبارات : بر اساس کراهت زوجین واقع می شود که در ایم صورت عوضی را که زن در مقابل طلاق به شوهر می دهد نباید بیشتر از مهریه باشد. در صورت بیشتر بودن تابع قواعد هبه است و اعتبار طلاق مبارات تاثیر ندارد.

در صورت داشتن وکالت در طلاق نوع طلاق توافقی است و در رویه جدید طلاق توافقی مشهد این نوع وکالت ها را توافقی محسوب نمی شود با این اعتقاد که در طلاق توافقی مشهد بایستی زوجین در مشاوره طلاق حضور داشته باشند. ودر صورت عدم حضور یک نفر نوع طلاق توافقی نمی باشد. استفاده از وکیل طلاق توافقی می توانند انجام روند طلاق را بسیار آسان نماید. و مدت زمان آن را نیز بسیار کاهش دهد.

 

 طلاق توافقی مشهد ( در سال جدید ۹۹ )

رویه طلاق توافقی مشهد در سال جدید تغییر چندانی نداشت است و مشاوره ، مدارک ، مراحل و مدت زمان آن همانند سابق است در سال جدیدصورتی که زوجین متقاضی طلاق توافقی باشند باید ابتدا در سایت ثبت نام اینترنتی مشاوره طلاق شخصا یا توسط وکیل پایه یک دادگستری در مشهد اقدام نمایند.

با توجه به اینکه رویه طلاق توافقی مشهد در سال جدید همانند سال قبل است و  بدون تغییر است بنابر برای اطلاع بیشتر می توانید به برروی لینک مطالب ذیل که توسط وکیل طلاق توافقی تنطیم شده کلیک نموایید.

  1. مدت زمان طلاق توافقی در مشهد
  2. مراحل طلاق توافقی در مشهد

 

هدف تیم وکیل مشهد کسب رضایتمندی و اعتماد موکلین و تلاش برای احقاق حق شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *