وکیل خانم در مشهد – پایه یک دادگستری – بهترین وکلای زن در مشهد

وکیل زن در مشهد

وکیل خانم در مشهد – پایه یک دادگستری – بهترین وکلای زن در مشهد

فهرست مطالب

این روزها در بسیاری از پرونده های حقوقی خصوصا پرونده های مربوط به حوزه خانواده برخی افراد به علت شرایط اجتماعی و خانوادگی‌شان تمایل دارند تا پیگیری امور حقوقی‌شان را به یک وکیل خانم در مشهد بسپارند. این حق از آنجایی می‌آید که قانون‌گذار این حق را به افراد داده است که در صورت داشتن مشکلات حقوقی یا کیفری از وکلای دادگستری بخواهند تا به عنوان نماینده قانونی‌شان در دادگاه از آنان دفاع کنند و هر فرد نیز این آزادی اختیار را دارد که برای حل مشکلات خود به وکیل خانم یا مرد را مراجعه نماید.

شماره تلفن وکیل خانم در مشهد

حانیه گیلانی – وکیل پایه یک دادگستری

۲۴۱۷ ۵۰۰ ۰۹۱۵ 

در صورت تمایل به مشاوره و اعطاء وکالت در امور خانواده، حقوقی یا کیفری، طلاق توافقی به یکی از لیست اسامی وکیل های خوب دادگستری در مشهد می توانید با شماره تلفن ایشان تماس حاصل نمایید.

وکیل خانم کیست؟

اصولا لفظ وکیل به کسی اطلاق می شود که از طرف شخص دیگری (حقوقی یا حقیقی) به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. پس بدین ترتیب وکیل خانم کسی است که از طرف شخص حقوقی یا حقیقی طی قراردادی متعهد می‌شود که به عنوان یک نماینده قانونی در دادگاه‌های کیفری یا حقوقی از حقوق موکل خود دفاع کند.

وکیل خانم در مشهد

خوشبختانه شهر مشهد دارای وکلای زن ماهر و متخصص فراوانی است که افراد با راهنمایی و مشورت آنان همواره به نتایج مطلوبی رسیده اند لذا اغراق آمیز است که یک وکیل زن را بعنوان بهترین وکیل معرفی نماییم چرا که هر یک از وکلای دادگستری زن در مشهد در موضعات خاصی تخصص و تبحر دارند و یک وکیل زن نهایتا می تواند یکی از برترین وکلای زن در همان موضوع یا حیطه باشد.

افراد بسیاری در مشهد من جمله خانم ها، همواره با مسائل حقوقی مواجه می شوند که با توجه به موقعیت پرونده و شرایط خاص، ترجیح می دهند، وکالت خود را به یک وکیل زن بسپارند. با توجه به ویژگی ذاتی، بانوان اغلب به عنوان وکلایی نکته سنج و ریزبین معرفی می شوند.

ما در این نوشته برای انتخاب بهترین وکیل زن جهت پرونده خود شهر مشهد، ویژگی های یک وکیل خوب زن را بیان می کنیم تا با انتخاب یک وکیل خوب، مشکل حقوقی شما بهتر و زودتر به نتیجه برسد. اگر ساکن مشهد و در پی وکیل خانم متخصص هستید تا انتهای این مطلب را دنبال کنید.

یک وکیل خوب خانم چه ویژگی هایی دارد؟

حانیه گیلانی - وکیل خوب خانم

یکی از شروط مهم برگزیدن وکیل خوب خانم در مشهد ، داشتن سواد و دانش کافی آن در امور حقوقی می باشد؛ علاوه بر این توانایی خانم وکیل برای دفاع از شما، با فن بیان و شیوایی کلام جزو پارامتر های مهم محسوب می گردد.

وکیل خوب به شخصی گفته می‌شود که با صداقت، مهارت و تخصص خود، به موکل کمک می‌کند و با تلاش دلسوزانه برای احقاق حق موکل خود، می‌کند. برای اینکه بابت جلسات دادرسی و پیگیری پرونده، اطمینان خاطر داشته باشید، ‌موضوع مورد نظرتان را به وکیلی معروف و مجرب بسپارید تا توانایی و تخصص لازم را در زمینه موضوع شما داشته باشد.

وکلای خوب خانم علاوه‌ بر دانش و تخصص در زمینه حقوقی خانواده یا کیفری از ویژگی‌های اخلاقی مناسب و مناعت طبع نیز برخوردار می باشند تا در شرایط پیچیده و دشوار دادرسی یا در زمان تشدید اختلافات طرفین دعوا، آرامش خود و موکلش را حفظ کند. بهترین وکیل برای پرونده شما وکیلی است که متعهد و متخصص باشد.

مزایای داشتن وکیل زن در پرونده

اصولا خانم ها مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی خود را بسیار راحت تر با یک وکیل زن در میان می گذارند، بنابر این بعضی از موکلین خانم با معرفی و انتخاب وکیل مشهد خانم می توانند آرامش فکری و روحی بیشتری داشته باشند.

موکلین خانم از جو متشنج دادگاه و علی الخصوص روبرویی با طرف مقابل در دادگاه بیزار هستند که وکیل زن در پرونده خانواده، حقوقی و کیفری می تواند بسیاری از این مشکلات را حل کرده و موکل دیگر نیازی به حضور در دادگاه را ندارد.

طبق تجربه تیم وکیل مشهد، لیست یا اسامی بهترین وکلای خانم سماجت بیشتری در پیش بردن پرونده دارند شما هم اگر به هر دلیلی در زندگی دچار مشکل قضایی شدید و قصد طرح شکایت، دفاع یا جدایی از همسر خود را دارید. می توانید با شماره تلفن وکیل تماس بگیرید تا علاوه بر بهره مندی از مشاوره تلفنی با وکیل خوب خانم پرونده شما را به سرانجام برساند.

مشاوره با وکیل زن در مشهد

آدرس وکیل زن در مشهد

بعنوان یکی از خدمات قابل توجهی که بیشتر افراد جامعه حداقل برای یک مرتبه، آن را دریافت کرده و برای پیدا کردن آن جست و جو نموده اند، مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری می باشد. مشاوره با یک وکیل مشهد خانم ممکن است با اهداف مختلف انجام گیرد که برخی از این اهداف عبارتند از:

۱. برخی دارای پرونده حقوقی در دادگستری بوده اما توانایی مالی لازم برای گرفتن وکیل را ندارند. این افراد ترجیح می دهند تا با مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری ، از نکات حقوقی مربوط به پرونده خود مطلع شده و شانس پیروزی خود را در آن دعوای حقوقی افزایش دهند.

۲. برخی دیگر از افراد، با مشاوره با وکیل خوب زن ، از کلیات روند حقوقی پرونده خود مطلع شده و در صورت توافق با وکیل مورد نظر، در نهایت اقدام به انعقاد قرارداد وکالت با آن وکیل نموده و پیگیری پرونده حقوقی خود را به وی بسپارند.

۳. در این میان، گروهی از اشخاص نیز وجود دارند که بی آنکه دارای پرونده حقوقی در دادگستری باشند، صرفا در جهت دریافت اطلاعات تخصصی در رابطه با مورد حقوقی خود و جلوگیری از دعاوی و مشکلات حوقی خود در آینده به مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری می پردازند.

وکیل خانم چه وظایفی بر عهده دارد؟

از مهمترین وظایف وکیل  دادگستری خانم در مشهد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱.  مشاوره به مراجعان در خصوص مشکلات حقوقی و کیفری پیش‌ آمده

۲.  تهیه پیش‌نویس‌ و قرارداد برای درج در پرونده

۳.  حضور وکیل خانم در دادگاه به‌عنوان نماینده موکل خود و دفاع از آو

۴.  پیشبرد امور حقوقی و قضایی درخواست‌شده از طرف موکل خود

۵.  شرکت وکیل خانم در جلسات و مذاکره‌ها به منظور درج اطلاعات بیشتر

۶.  بررسی دقیق پرونده و ارائه مدارک و شواهد به دادگاه

۷.  تهیه مستندات و مدارک مربوط به پرونده برای ارائه به دادگاه جهت دفاع از موکل خود

۹.  تحلیل نتیجه موارد با استفاده از دانش رویه‌‌‌‌‌های قضایی.

نحوه انتخاب وکیل زن در مشهد

این روزها در بسیاری از پرونده های حقوقی خصوصا پرونده های مربوط به حوزه خانواده برخی افراد به علت شرایط اجتماعی و خانوادگی‌شان تمایل دارند تا پیگیری امور حقوقی‌شان را به یک وکیل خانم بسپارند.

این حق از آنجایی می‌آید که قانون‌گذار این حق را به افراد داده است که در صورت داشتن مشکلات حقوقی یا کیفری از وکلای دادگستری بخواهند تا به عنوان نماینده قانونی‌شان در دادگاه از آنان دفاع کنند و هر فرد نیز این آزادی اختیار را دارد که برای حل مشکلات خود به وکیل زن یا مرد را مراجعه نماید.

در صورتی که به دنبال یک وکیل خانم حرفه ای می گردید بهتر است به وکیل دادگستری خانم که به طور تخصصی در یک حوزه حقوقی فعالیت دارد مراجعه کنید.

وکیلی که در یک یا چند حوزه به طور تخصصی فعالیت می کند با محدود کردن دایره کاری خود تخصص و تبحر بیشتری در پرونده های مرتبط با حوزه فعالیت خود به دست می آورد.

مثلا وکیل خانمی که در حوزه خانواده فعالیت می کند، با تمرکز بر قوانین حاکم در زمینه طلاق و سایر امور مربوط به خانواده اطلاعات کاملتر و سابقه قابل اطمینان تری خواهد داشت.

آدرس دفتر وکالت خانم در مشهد

وکیل زن در مشهد
شماره وکیل خانم در مشهد

مجموعه ما با به کارگیری تیمی از وکلای موفق زن مشهد که هم در پیگیری پرونده ها شجاع بوده و هم تخصص و تجربه لازم را نیز دارند، می توانند شما در حل مشکل حقوقی یاری نمایند.

شما می توانید با اعتماد به تیم تخصصی وکلای پایه یک دادگستری ما و با انتخاب یک وکیل خانم خوب در شهر مشهد پرونده های خود را آسوده خاطر پیش ببرید.

چنانچه قصد مراجعه حضوری به دفتر وکیل خانم در مشهد را دارید تا نوبتی جهت مشاوره یا قبول وکالت در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و… برایتان تنظیم شود، میتوانید به آدرس ذیل مراجعه نمایید. قبل از مراجعه نسبت به تعیین وقت اقدام نمایید.

دفتر وکالت خانم حانیه گیلانی : مشهد، بلوار فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی ۱۹ و ۲۱، مجتمع خاتم، طبقه ۳، واحد ۱۵

شماره تلفن وکیل زن در مشهد

اهمیت بهره گیری از وکیل خانم در مشهد بسیار مورد توجه است. به صورتی که امروزه طرح و پیگیری اغلب دعاوی با وکیل خواهد بود و افراد نیازی به حضور در مراحل دادرسی دادگاه ندارند.

بسیاری از افراد تا کنون در مراجع قضایی حضور نیافته و به مراحل آن آشنایی ندارند. بنابراین بهتر است برای پیشبرد بهتر پرونده خود از کمک یک وکیل پایه یک دادگستری با تجربه بهره بگیرند.

ممکن است طرفین دعوا به سبب شغل و موقعیت خود، علاقه ای به مشاهده شدن در مراجع قضایی نداشته باشند. بنابراین با اخذ وکیل، تمامی مراحل می تواند توسط وی سپری شود.

چنانچه قصد مشاوره با وکیل را دارید، شماره تلفن وکیل زن ر مشهد در ذیل قرار داده شده است که به راحتی و در کمترین زمان می توانید پس از اخذ نوبت از وکیل خانم در مشهد با ایشان مشاوره داشته باشید.

 

وکالت و مشاوره

دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده

آدرس دفتر وکالت : مشهد ، بین فرامرز عباسی ۱۹ و ۲۱

مجتمع خاتم، طبقه ۳ ، واحد ۱۵

 وکیل خانم در مشهد ۲۴۱۷ ۵۰۰ ۰۹۱۵                   

 

3 1 رای
امتیازدهی به مقاله
6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محدثه
محدثه
1 سال قبل

سلام.شرایط طلاق توافقی به چه صورت هست؟مدارک لازم برای اقدام به طلاق چیست؟ پروسه ی طلاق توافقی چه مدت زمان میبرد؟سریعترین راه برای جدایی چیست؟

kassrs
kassrs
1 سال قبل

با عرض سلام امیدوارم روز خوبی داشته باشید
یک وقت میخواستم جهت مشاوره

بشیر محمدی
بشیر محمدی
1 سال قبل

با عرض سلام ‌خسته نباشید ،
من واسه خانومم که در مشهد زندگی میکنه میخواستم یک وکیل خانوم برای مهاجرت از ایران بگیرم !
خیلی ممنون میشم اگه بتونید به ما در این مورد کمک کنید !
با تشکر

نكو داشت نام آوران عرصه هاي گوناگون داراي دو ويژگي متمايز است:  اول آنكه، انسان نكو داشته از اقليم فردی خويش خارج می‌شود و وجهه‌ای اجتماعي می‌يابد، با اين توجيه كه هر بزرگداشتی بزنگاهی است كه سبب می‌شود تا انسان ستوده از قلمرو خويشتن خويش درگذرد و به مقام فرزانگی برسد. نكو داشت لاجرم قرين نيكنامی است و نيكی شانی اخلاقی دارد. بنابراين نكو داشت همانگاه كه رفتار نامداران را چونان معيارهای اخلاقی تعريف می‌كند، در باطن پاسداشت خوبی و رفتار نيك است

تعیین وقت حضوری مشاوره و وکالت