وکیل در مشهد: فرهاد حسینی مقدم

معرفی: فرهاد حسینی مقدم هستم وکیل پایه یک دادگستری مشهد با ۸ سال سابقه کار حرفه ای و بیش از ۱۰۰۰ پرونده موفق در دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده

بعنوان وکیل دادگستری رسالت اصلی خود را در گام اول در جهت صلح و سازش و جلوگیری از ایجاد تنش بیشتر بین اصحاب دعوی می دانم و در گام بعدی تمام تلاش و توان خود را برای احقاق حقوق موکلین انجام می دهم. همانطور که می دانید وکالت همانند پزشکی تعهد به وسیله است نه نتیجه و  وکیل از حداکثر توان علمی و فنی خود برای به نتیجه رساندن پرونده موکل انجام می دهد ولی در نهایت تصمیم نهایی را مرجع قضایی اتخاذ می نماید که دفاع خوب یک وکیل می تواند بسیار موثر در نتیجه پرونده باشد.

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

وکالت و مشاوره در امور حقوقی، کیفری و خانواده

سوابق کاری وکیل

در طی ۸سال فعالیت در حوزه وکالت بیش از ۱۰۰۰ پرونده در زمینه های حقوقی، کیفری و خانواده را برای موکلان خود به نحو عالی پیش برده و با سابقه کاری درخشان در این حوزه آماده قبول انواع پرونده های وکالت هستند.

از وکلای خوب دادگستری

یکی از  وکلای خوب دادگستری در ایران می باشند که بخاطر تعهد در کار و داشتن اخلاق حرفه ای توانسته محبوبیت زیادی به دست آورد. وکیل فرهاد حسینی مقدم همواره در رفع مشکلات موکلین می کوشد و در حق الوکاله نیز منصف می باشد.

هشدار: کپی از محتوا به هر نحو ممنوع است.
Call Now Buttonتعیین وقت مشاوره و وکالت