a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2019 آکسون وب.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:00 - 21:00

با تعیین وقت قبلی

05136020253

09155003417

جستجو
فهرست

وکیل خوب در مشهد

وکیل خوب

انتخاب وکیل یکی از دغدغه های مردم برای حل مشکل حقوقی است، رواج برخی عبارت ها مانند دنبال یه مباشر خوبم، معرفی وکیل خوب در مشهد و … نشان دهنده اهمیت موضوع و اینکه انتخاب وکیل از بین وکلای دادگستری کار آسانی نیست، چرا که اهمیت داشتن نماینده دادگستری خوب در حل بهتر مشکل حقوقی بر کسی پوشیده نیست.

وکیل خوب در مشهد

وکیل پایه یک دادگستری – حسینی مقدم

وکالت و مشاوره دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده

وکیل خوب در مشهد کیست ؟

در این نوشته درصدد آن هستیم که بتوانیم شما در حل مشکل حقوقی یاری نمایم، ما برخلاف وکلایی که خودشان را بعنوان وکیل خوب معرفی می نمایند، معیارهایی اراِئه می دهیم تا خودتان بتوانید انتخاب بسیار عالی داشته باشید چرا که اکثر افردا تمایل دارند وکالت خود را به فردی شایسته و مورد اعتماد واگذار نمایند تا  از استرس خودشان کاسته و مشکل حقوقی را نیز در کوتاهترین زمان حل نماید، قبل از هر چیز شما را با  وکیل دادگستری  آشنا می نماییم.

وکیل دادگستری به چه کسی می گویند؟

وکیل یا نماینده کسی است که از طرف شخص دیگری (حقوقی یا حقیقی) برای انجام کاری مأمور می‌شود. وکیل دادگستری به شخصی گویند که پس از طی کردن آزمون‌ها و دریافت پروانهٔ وکالت، مجوز انجام وکالت و حضور در مراجع قضائی را از جانب اشخاص دیگر را دریافت می‌کند. در کشور ما ایران پروانهٔ وکالت پایه یک دادگستری، مطابق قانون کیفیت اخذ پروانهٔ وکالت توسط کانون وکلای دادگستری به دارندگان شرایط وکالت از جمله داشتن لیسانس حقوق یا فقه و مبانی حقوق، قبولی در آزمون کار آموزی وکالت و موفقیت در اختبار اعطاء می‌شود.

ویژگی های یک وکیل خوب چیست ؟

وکیل خوب

درباره ویژگی ها مطالب زیادی نوشته شده است ما به مهم ترین این ویژگی هایی که بایستی هر متخصصی در این حوزه داشته باشد تا واجد و شایسته این عنوان در حرفه وکالت باشد، می پردازیم که عبارتنداز:

♦ صداقت داشتن

♦ امانتدار خوب بودن

♦ متخصص بودن

♦ شجاع بودن

♦ دارای روابط عمومی بالا

این افراد ویژگی های مشترک با وکلای دیگر دارند اما یک سری ویژگی های خاص شخصیتی است که باعث تمایز با همکاران دیگرش می شود طوری که به مرور شناخته و معروف می شود و افراد جهت پیشبرد کار خود در جستجوی این نوع از وکلا هستند.

نقش وکلای دادگستری در حل سریع مشکل قضایی

در تمام ادوار تاریخ و پیش همه ملت ها، وکالت از نقطه نظر اجتماعی در ردیف نجیب ترین و شریف ترین و پراهمیت ترین خدمات به شمار آمده است، یک وکیل دادگستری خوب در مشهد برای استقرار عدالت با دستگاه قضایی همکاری داشته و تمام نیروی فعاله، معلومات و دانش حقوقی، نبوغ و هنر خود را در اختیار کسانی قرار می دهد که شرف، خانواده، دارایی و زندگی آنان مورد مخاطره قرار گرفته است.

دادرسی عادلانه یکی از مهم ترین ضرورت های جوامع هست و برای نیل به اهداف توجه به حقوق اساسی انسان ها از جمله داشتن وکیل دادگستری است. حضور ایشان در دادگاه ها برای هر یک از اصحاب دعاوی و حتی سیستم قضایی، ‌اثرات مثبت بسیار فراوانی دارد و اگر غیر از این بود، قانونگذار مردم و دولت را مکلف به انتخاب شخصی برای دفاع در دعاوی نمی‌کرد، در قانون اساسی حق داشتن وکیل خوب برای همه به رسمیت شناخته شده است.

به علت کثرت قوانین و آشنا نبودن مردم به قوانین، توانایی گرفتن حق خود را به راحتی ندارند و نیاز به وکیل محسوس است، پرونده‌های حقوقی اغلب ماهیت پیچیده‌ای دارند و آن‌گونه که در ظاهر ساده به نظر می‌رسد نیستند، یک اختلاف ممکن است ادامه پیدا کند و اقسام شکایت‌های دیگر مطرح شود در این مواقع است که ضرورت دخالت یک وکیل پایه یک خوب  که متعهد، متخصص و دلسوز باشد، بسیار احساس شود تا مشکلات حقوقی را سریع حل نماید.

وکیل خوب

ضرورت مشاوره خوب قبل از هر اقدام

مشاوره حقوقی با وکیل، برای اشخاص حقیقی و حقوقی و تجار و کسبه و شرکت ها، روز به روز بیشتر احساس می شود و نیاز هر شخص به مشاوره حقوقی یک ضرورت محسوب می شود، هنگامی که یک مشکل حقوقی برای شما پیش می آید طبیعتا پرسش های زیادی در ذهن شما بوجود می آید که برای پاسخ آنها نیازمند مشاوره هستید تا بتوانید تصمیمات بهتری بگیرید.

توصیه ما بر این است تاز مانی که اقدام به دریافت مشاوره نکردید از هر گونه اقدامی اعم از طرح دادخواست یا تقدیم شکواییه و … امتناع نمایید و ابتدا به دفتر وکالت مراجعه و موضوع خود را با وکیل در میان بگذارید، این امر باعث می شود که مسیر پرونده را برای خود هموار کنید تا از مشکلات بیشتر در آینده جلوگیری شود. با دریافت یک مشاوره کامل از یک وکیل خوب در مشهد ، حتی ممکن است نیازی به طرح دعاوی غیر ضروری و صرف هزینه و وقت نباشد این امر تماس تلفنی با وکیل و مشاوره حضوری با لیست وکلای ما مدنظر می باشد.

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی به چه کسی می گویند ؟

فردی است دارای پروانه وکالت پایه ۱ می باشد و در کنار کار وکالت موکلین، به مراجعه کنندگان مشاوره نیز می دهد و از این بابت حق الزحمه نیز دریافت می کند این مشاوره بایستی در دفتر و توسط وکیل انجام شود و خارج از دفتر خلاف عرف وکالت است، موسسات حقوقی از دخالت در مشاوره و وکالت ممنوع هستند.

مشورت با وکیل پایه یه یک دادگستری این امکان را فراهم می کند تا بتوانید از طریق مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین از راهنمایی ایشان بهره مند گردید و شما در صورت داشتن مشکل حقوقی و یا تصمیم به طرح دعوا جهت مشاوره و احیانا وکالت دادن ، به وی مراجعه می نمایید برای موفقیت در یک دعوا بهتر است حتما وکیل دادگستری مشاوره داشته باشید و به هیچ وجه خودتان مدافع خودتان نشوید و برای مشکل شخصی خود از افراد متخصص کمک بگیرد.

چگونه یک وکیل خوب در مشهد انتخاب کنیم؟

مهم ترین دغدغه افراد در هنگام مواجهه با مشکلات قضایی این است که از کجا و چطور آدرس یک وکیل خوب را انتخاب نمایم، ما قصد داریم به شما آموزش بدهیم تا با در نظر گرفتن موارد ذیل تا بتوانید فردی  متناسب با موضوع خود را پیدا و انتخاب نمایید.

♦ به دنبال وکیل متخصص برای پرونده باشید

در شغل وکالت حوزه های مختلفی وجود دارد و وکلا می توانند در همه انجام وکالت نمایند ولی خیلی ترجیح می‌دهند بر حوزه‌ یا حوزه‌هایی خاص تمرکز کنند و متخصص شوند بنابراین پیدا کردن یک وکیل که متخصص در موضوع شما مثلا تخصص کیفری یا حقوقی باشد، می تواند بسیار راهگشا باشد.

♦ لیست وکلای خوب در همان موضوع را پیدا کنید

در هر حیطه ای از وکالت، تعدادی از وکلای دادگستری با توجه به علایق و تجربه ای که دارند در همان حوزه متمرکز شده و همه چم و خم کار را یاد گرفته اند بنابر این پیدا کردن اسامی می تواند بسیار کمک نماید، اسامی این وکلا را باید از طریق پرس و جو پیدا کرد.

♦ طرف حساب شما خود وکیل باشد

شما باید بدانید چه کسی در پرونده شما دخیل و طرف حساب شماست تا بتوانید راحت تر دسترسی داشته باشید. سعی کنید به جای مراجعه به موسسات حقوقی  مستقیما به دفتر ایشان مراجعه نمایید تا هم کیفیت خدمات بالاتر برود و هم هزینه شما کم تر شود.

♦ از حق اشتغال وکیل در مشهد مطمئن شوید

به لحاظ قانون وکالت، وکیل نمی تواند خارج از محل اشتغال، دفتر وکالت تاسیس یا تمرکز وکالتی نماید پس در هنگام مراجعه به آدرس دفتر ، محل اشتغال وکیل را از منشی او سوال نمایید. لازم به دکر است وکلای دادگستری در هر جای ایران می توانند وکالت نمایند و محدویتی ندارند.

اعتبار یک وکیل خوب به چیست؟

مطلب آخر اینکه شایستگی و مهارت این افراد در کار وکالت است که اعتباردهنده به نام آن هاست و اینکه برای پروند های موکلش چقدر تلاش می کند، هیچ گاه کار یک وکیل مشهد به موقعیت جغرافیایی یا آدرس ساختمانی که دفتر وکالت یا دفتر حقوقی در آن واقع شده و یا ظواهر دیگری از قبیل شیک و جذاب بودن برای برخی مشاغل دیگر لازم و ضروری است، وابسته نیست. هر چند داشتن اینها نیز مهم است بلکه دانش و مهارت شخص در کار وکالت است که او را تبدیل به  وکلای خوب در مشهد و فردی قابل اعتماد برای موکل ها می کند.

سن و جنس وکیل نیز ( آقا یا خانم ) نباید معیار مناسبی برای معتبر بودن باشد ممکن است چه بسا یک وکیل آقا و جوان بسیار موفق و محبوب از یک فرد سالخورده عمل نماید در هر صورت احترام وکلای پیشکسوت واجب است.

ثبت زمان مشاوره برای قبول پرونده وکالت 
۰۹۱۵۵۰۰۳۴۱۷
۰۵۱۳۶۰۲۰۲۵۳

[تعداد: 3   میانگین:  5/5]

2 دیدگاه

  • Teacher
    پاسخ دسامبر 13, 2019 در 3:56 ب.ظ

    ممنون از پیگیری خوبی که داشتین . اگه دوستام مشکل حقوقی براشون پیش اومد شما را بعنوان یه وکیل بسیار خوب معرفی می کنم

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonتعیین وقت 3417 500 0915